SK EN

ODBORNÉ STÁŽE ŠTUDENTOV A PROFESIONÁLOV

asd

Odborné stáže študentov stredných odborných škôl v zahraničí

V prípade, že zvažujete vycestovať za prácou do týchto prekrásnych južných končín obklopený zlatými plážami a priezračnou vodou, ktoré priam zvádzajú k oddychu a leňošeniu, je potrebné si uvedomiť, že je to hlavne tvrdá práca. Váš zamestnávateľ bude očakávať a vyžadovať Vaše plné nasadenie aj napriek vysokým teplotám, ktoré spôsobujú únavu a zaťažujú organizmus. Tiež je dôležité si uvedomiť, že sú to krajiny s inými zvyklosťami, mentalitou a zákonmi, než na aké sme zvyknutí. Nemôžeme preto očakávať, že oni sa budú prispôsobovať našim predstavám, ale naopak, my sa musíme prispôsobiť ich pravidlám a zvyklostiam, čo  nám však môže priniesť i zaujímavé spestrenie, nové skúsenosti a širšie obzory.

Podmienky ktoré ponúkame, či už možnosti zárobku a ďalších výhod v podobe zabezpečeného ubytovania, stravy a spiatočných leteniek zamestnávateľmi, sú vždy reálne!

Nesľubujeme vidinu obrovských zárobkov, ale úplne reálne podmienky danej krajiny.
MEDZINÁRODNÉ ODBORNÉ PODUJATIAMEDZINÁRODNÉ ODBORNÉ PODUJATIA VZDELÁVANIE PEDAGÓGOV, PERSONÁLNY RAST, PORADENSTVOVZDELÁVANIE PEDAGÓGOV, PERSONÁLNY RAST, PORADENSTVO EURÓPSKE ŠTRUKTURÁLNE FONDYEURÓPSKE  ŠTRUKTURÁLNE  FONDY
Kontaktkontakt

 

Tecoma

 

Global Contract s.r.o. - Slovensko
Bajkalská 29/C
821 01 Bratislava

Mobil: +421 915 054  544

E-mail: cyprus@globalcontract.sk


STRÁNKOVÉ HODINY: PO - PIA  9:00 - 16:00